Biokrb JULIET 1800

Kód: 531
Značka: Kratki
10 012 Kč
do 10 dnů

Bio krby KRATKI JULIET na biolíh (krby bez komínu) jsou krby spalující speciální biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace KRATKI Juliet 1800

Popis produktu

KRATKI JULIET 

Bio krby KRATKI JULIET na biolíh (krby bez komínu) jsou krby spalující speciální biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.

Materiál tohoto biokrbu je ocelový plech, který je opatřen černou práškovou barvou, čelní ozdobná maska je v nerezové upravě. Samotný zásobník na biolíh je vyrobez  z nerezavějící oceli.

Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

Provedení: ocel

Barva: černá, přední maska nerez

Vývod kouřovodu: bez komínu

Palivo: speciální biolíh

Objem zásobníku: 3 x 1,2 litr

Bezpečnostní zásobník:

ANO - zabraňuje rozlití biopaliva i při náhodném převrázení zásobníku

Umístění:

Na stěnu nebo k zabudování do stěny

Spotřeba paliva: 1 litr cca 2 hodiny

Rozměry v x š x h: 650 x 1800 x 162 mm

Hmotnost: 38 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: BIOKRBY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 38 kg