• 1 z 3
 

Biokrb GOLF

13 hodnocení
 

Biokrb Golf je krb krásných čistých línií, který se buď pověsí na zeď, nebo zabudovává. Je krásným doplňkem každého moderního interiéru. Při zabudování je nutné použít izolaci.

Dostupnost do 10 dnů
1 417 Kč
   
Kód produktu 552
Značka Kratki
Kategorie BIOKRBY
 

Specifikace KRATKI Golf

  • PRODUKT ROKU 2016 - TOP kategorie
  • PRODUKT ROKU 2015 - TOP kategorie
 

Popis produktu

Biokrb Golf je krb krásných čistých línií, který se buď pověsí na zeď, nebo zabudovává. Je krásným doplňkem každého moderního interiéru. Při zabudování je nutné použít izolaci. Je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí získat více realistický dojem z ohně. Další výhodou je, že takovýto krb zabírá mnohem méně místa než klasický krb. Bio krb je ideálním řešením pro rodiny, které nežijí v rodinných domech s komínem, ale i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace, které tak mohou své prostory povýšit na jinou úroveň. Nespornou výhodou biokrbu je jeho technická nenáročnost. Instalace je možná téměř kdekoli. Není nutné mít komín pro odvod spalin - výsledkem hoření biopaliva je pouze vodní pára, která je bez dýmu či zápachu. Biokrb v sobě spojuje naprostou volnost co se umístnění týče a zároveň přináší živý oheň, který je uklidňujícím elementem v interiéru. Biokrb můžete použít jak do interiéru, tak i na terasu

Patentovaný systém zásobníku na biolíh zajišťuje bezpečné hoření biokrbu a maximální úsporu biopaliva. Při případném převržení se biopalivo nevylije. Polití biokrbu biopalivem může poškodit lak. Neodlévejte biopalivo z nádoby, pokud hoří, vždy jej nejdříve uhaste.

Druh paliva: biopalivo biologický alkohol

Hmotnost (kg): 6,6

Materiál: černá lakovaná ocel, broušená ocel

Nádoba na biolíh- nerezová ocel

Šířka (cm): 64,80

Výška (cm): 37,40

Hloubka (cm): 14,40

Barva: černá, broušená nerez

Typ: závěsny

Kapacita (l): 0,20

Hmotnost 6.6 kg