• 1 z 3
 

Biokrb HOTEL

1 hodnocení
 

Barevné provedení BÍLÁ , ČERNÁ , GRANIT . Do poznámky prosím uveďte o jaké barevné provedení máte zájem .

Dostupnost do 10 dnů
4 533 Kč
Na splátky již od 160 Kč
   
Kód produktu 519
Značka Kratki
Kategorie BIOKRBY
 

Specifikace KRATKI HOTEL

KRATKI BIOKRB HOTEL

Biokrb HOTEL byl navržen pro velké bytové i nebytové prostory jako jsou restaurace, lázně, prodejny, kanceláře.Je ideálním doplňkem pro moderní interiéry. Využijete jej zejména při dlouhých zimních večerech.A může být také ozdobou Vaší terasy nebo zahrady, např. během teplých letních večerů, kde dokáže vytvořit příjemnou romantickou atmosféru.Jednoduché, elegantní tvary a materiál, ze kterého je vyroben tak, aby krb dokonale zapadal do Vašeho interiéru a navíc poskytl kontakt s živým ohněm.

Stabilní konstrukce a instalace skel po obou stranách kontejneru s ohněm je důležitá pro bezpečné používání a navíc také poskytuje ochranu dětem a domácím zvířatům před horkými plameny skutečného ohně.Jako každý volně stojící krb jej můžete přesunout kdykoliv a kamkoliv.Vyroben je z černého plechu, pokrytý práškovou barvou v černé barvě.

Biokrby na biolíh (krby bez komínu) jsou krby spalující speciální biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Biokrby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.

Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

KRATKI BIOKRB HOTEL

Vývod kouřovodu: bez komínu

Palivo: speciální biolíh

Objem zásobníku: 1,2 litr

Bezpečnostní zásobník:

ANO - zabraňuje rozlití biopaliva i při náhodném převrázení zásobníku

Spotřeba paliva: 1 litr cca 2 hodiny

Rozměry v x š x h: 700 x 400 x 344 mm

Hmotnost: 15 kg

KRATKI BIOKRB HOTEL

Dodržujte pravidelné větrání, aby došlo k výměně vzduchu v místě provozu biokrbu. Hořením dochází k úbytku kyslíku a koncentraci spalin v místě provozu biokrbu.

Nikdy nedolívejte biolíh, když ještě v krbu hoří, nebo je horký !!! Hrozí vznícení dolévaného paliva !!!

 
Hmotnost 15 kg