• 1 z 3
 

Biokrb NOVEMBER

 
Dostupnost do 10 dnů
13 379 Kč
Na splátky již od 469 Kč
   
Kód produktu 543
Kategorie BIOKRBY
 

Specifikace KRATKI November

Popis produktu

KRATKI biokrb NOVEMBER

Biokrb NOVEMBER byl navržen především bytové i nebytové prostory jako jsou restaurace, lázně, prodejny, kanceláře nebo i reprezentační prostory. Vyznačuje se anglickým tvarovým stylem. Je ideálním doplňkem pro moderní interiéry. Využijete jej a ne jen zejména při dlouhých zimních večerech.Může být také ozdobou Vaší terasy nebo zahrady, např. během teplých letních večerů, kde dokáže vytvořit příjemnou romantickou atmosféru.

Dekorativní zpracování tohoto biokrbu přináší zajímavý a neobvyklý prvek do interiérů, kde je biokrb umístěn. Tento biokrb je vybaven velkým zásobníkem biopaliva.

Jednoduché, elegantní tvary a kvalitní materiál, ze kterého je vyroben tak, aby krb dokonale zapadal do Vašeho interiéru a navíc poskytl kontakt s živým ohněm.

Tento biokrb je vyroben z kvalitního ocelového materiálu v kvalitním černém nástřiku. Obestavba je tvořena z desek MFD.

Biokrby na biolíh (krby bez komínu) jsou krby spalující speciální biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Biokrby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.

Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem.  

KRATKI biokrb NOVEMBER

Provedení: ocel v černé úpravě

Skelet:

MFD - upravená dřevovláknitá deska

Barva: bílá

Vývod kouřovodu: bez komínu

Palivo: speciální biolíh

Objem zásobníku: 1,6 litr

Bezpečnostní zásobník:

ANO - zabraňuje rozlití biopaliva i při náhodném převrázení zásobníku

Spotřeba paliva: 1 litr cca 2 hodiny

Rozměry v x š x h: 1013 x 1150 x 285 mm

Hmotnost: 52 kg

Hmotnost 52 kg