• 1 z 3
 

Biokrb NOVEMBER

Neohodnoceno
 

Biokrb NOVEMBER byl navržen především bytové i nebytové prostory jako jsou restaurace, lázně, prodejny, kanceláře nebo i reprezentační prostory. Vyznačuje se anglickým tvarovým stylem.

Dostupnost do 10 dnů
13 379 Kč
Na splátky již od 469 Kč
   
Kód produktu 543
Značka Kratki
Kategorie BIOKRBY
Záruka 2 roky
 

Specifikace KRATKI November

Popis produktu

KRATKI biokrb NOVEMBER

Biokrb NOVEMBER byl navržen především bytové i nebytové prostory jako jsou restaurace, lázně, prodejny, kanceláře nebo i reprezentační prostory. Vyznačuje se anglickým tvarovým stylem. Je ideálním doplňkem pro moderní interiéry. Využijete jej a ne jen zejména při dlouhých zimních večerech.Může být také ozdobou Vaší terasy nebo zahrady, např. během teplých letních večerů, kde dokáže vytvořit příjemnou romantickou atmosféru.

Dekorativní zpracování tohoto biokrbu přináší zajímavý a neobvyklý prvek do interiérů, kde je biokrb umístěn. Tento biokrb je vybaven velkým zásobníkem biopaliva.

Jednoduché, elegantní tvary a kvalitní materiál, ze kterého je vyroben tak, aby krb dokonale zapadal do Vašeho interiéru a navíc poskytl kontakt s živým ohněm.

Tento biokrb je vyroben z kvalitního ocelového materiálu v kvalitním černém nástřiku. Obestavba je tvořena z desek MFD.

Biokrby na biolíh (krby bez komínu) jsou krby spalující speciální biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Biokrby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.

Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem.  

KRATKI biokrb NOVEMBER

Provedení: ocel v černé úpravě

Skelet:

MFD - upravená dřevovláknitá deska

Barva: bílá

Vývod kouřovodu: bez komínu

Palivo: speciální biolíh

Objem zásobníku: 1,6 litr

Bezpečnostní zásobník:

ANO - zabraňuje rozlití biopaliva i při náhodném převrázení zásobníku

Spotřeba paliva: 1 litr cca 2 hodiny

Rozměry v x š x h: 1013 x 1150 x 285 mm

Hmotnost: 52 kg

Hmotnost 52 kg