Ušetřete 20% za topení!

Vážení zákazníci, vybrali jsme pro vás produkty které vám ušetří až 20 % za topení.

Krbová kamna Prity K1

Malá praktická krbová kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat.

Krbová kamna Prity K1 - černá 

Krbová kamna Prity mini

Kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 3,75 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu do 80 m3.

krbová kamna prity mini

Krbová kamna Prity WD W15 a Prity K2 CP W13

Hledáte-li skutečně výkonná krbová kamna, doporučujeme krbová kamna Prity WD W15 a kamna Prity K2 CP W13. Obě kamna s teplovodním výměníkem a litinovou horní deskou jsou jasnou volbou. Výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen. Součástí je litinový rošt. Na horní desce je umístěn čistící otvor. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Horní strana kamen Prity WD W15 je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.
 

Prity WD W15                     Prity K2 CP W13

 

Krbová kamna Prity K1 W8

Praktická a výkonná krbová kamna s teplovodním výměníkem. Výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen.

 Krbová kamna Prity K1 W8

Sporák na tuhá paliva Prity 1P34

Menší sporák s výkonem až 10 kW, prosklené topeniště, trouba s teploměrem, litinová varná deska, možnost provedení horního pravéhp nebo levého vývodu kouřovodu.

 Sporák na tuhá paliva Prity 1P34

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a výměníkem na vodu

Výkonná krbová kamna s pečící troubou a výměníkem na vodu. Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 a 4 mm plech. Horní strana kamen je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru. Samovypalovací černá barva, bočnice standartně béžový smaltovaný plech.

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a výměníkem na vodu

Krbová vložka Prity s teplovodním výměníkem 2C W28

Výkonná oboustranně prosklená krbová vložka s teplovodním výměníkem a litinovými dvířky. Výměník je situován vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z vložky. Součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3+4+5 mm plech, samovypalovací černá barva.

2C W28