Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající sezóně se může doprava mírně prodloužit, děkujeme za pochopení.

Ušetřete 20% za topení!

Vážení zákazníci, vybrali jsme pro vás produkty které vám ušetří až 20 % za topení.

Krbová kamna Prity K1

Malá praktická krbová kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat.

Krbová kamna Prity K1 - černá 

Krbová kamna Prity W17 TV

Výkonná krbová kamna s teplovodním výměníkem. Výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen. Součástí je litinový rošt. Na horní desce je umístěn čistící otvor. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3+4+5 mm plech, samovypalovací černá barva.

                    Krbová kamna Prity W17 TV

Krbová kamna Prity WD W24

Výkonná krbová kamna s teplovodním výměníkem. Výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen.

krbová kamna Prity WD W24 

Krbová kamna Prity K1 W8

Praktická a výkonná krbová kamna s teplovodním výměníkem. Výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen.

 Krbová kamna Prity K1 W8

Sporák na tuhá paliva Prity 1P34

Menší sporák s výkonem až 10 kW, prosklené topeniště, trouba s teploměrem, litinová varná deska, možnost provedení horního pravéhp nebo levého vývodu kouřovodu.

 Sporák na tuhá paliva Prity 1P34