Novinky

Biokrb QUAT

Biokrb QUAT si můžete pořídit do jakéhokoliv interiéru, třeba i do bytu v panelovém domě. V interiéru vypadá velmi elegantně a moderně. Takovýto biokrb se perfektně hodí i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace. Zde všude vám biokrb zajistí příjemné teplo i velmi působivou atmosféru.

V biokrbu se topí speciálním biolihem, který je vyroben na rostlinné bázi. Topení v biokrbu je ekologicky nezávadné. Při spalování se totiž netvoří žádný tuhý odpad ani nevzniká kouř. Jediné, co se spalováním vytváří je vodní pára a oxid uhličitý, který vydechujeme i my, což je pro nás přirozené.

Doporučit vám můžeme například biokrb QUAT v luxusním černém provedení, který je vyroben z kvalitní a vysoce odolné oceli. Objem zásobníku je 1,2 l a hmotnost krbu je 12 kg. Záruka na tento krb je až 2 roky.

 

Praktické krbové vložky

Krbové vložky jsou opatřeny prosklenými dvířky, díky čemuž je zabráněno přímému kontaktem s ohněm. Zároveň takto nehrozí vyskakování jisker z krbu do prostoru.
Prosklená dvířka krbových vložek zároveň minimalizují prašnost a kouřivost do místnosti a zajišťují rovnoměrnější hoření. Krbová vložka tak velmi snadno a vytopí váš dům bez zbytečných tepelných ztrát.

Krbové vložky se velice snadno instalují. Nemusíte kvůli nim provádět žádné nákladné stavební úpravy - stačí je pouze zabudovat do prostoru v blízkosti komínu a obestavět. V případě, že si přejete s krbovou vložkou vytopit celý dům, stačí si pořídit krbovou vložku s teplovodním výměníkem, pomocí které lze snadno vytopit všechny v místnosti v domě, které mají radiátor. Teplovodní výměník stačí totiž jednoduše připojit na rozvody topení. Krbové vložky tak mají řadu výhod, které vám zkomfortní vaše bydlení a pomohou vám ušetřit náklady za vytápění!

Kachlová krbová kamna Kratki BLANKA

Vážení zákazníci, pokud hledáte do svého interiéru kachlová krbová kamna, rádi bychom Vám doporučili kamna Kratki BLANKA, která jsou schopná vytopit prostor o objemu 130 - 160 m3. Výkon těchto kamen je 8 kW.

Interiérová kamna BLANKA se skládají z kachlového pláště a osvědčené krbové vložky Blanka 8 kw. Topeniště vložky je vyloženo speciálními keramickými deskami Acumotte, které výborně akumulují a izolují teplo a tím přispívají k lepšímu spalování a zvýšení účinnosti krbové vložky. Díky externímu přívodu vzduchu pro hoření je krbová vložka Blanka vhodná i do nízkoenergetických či pasivních domů, což zajisté oceníte.

Kachlová krbová kamna Kratki BLANKA mají stylovou krémovou barvu, která bez problémů zapadne do každého interiéru a navíc působí velmi elegantně.

 

Sporák na tuhá paliva šetří výdaje za energie

Sporák na tuhá paliva dokáže významně ušetřit náklady za topení i elektřinu. Má varnou litinovou plotnu a některé sporáky mají i plnohodnotnou troubu na pečení s teploměrem. Takto vám sporák na tuhá paliva perfektně poslouží k vaření, ohřívání i pečení jídla. Velkou výhodou je také to, že vám sporák během vaření zároveň vytopí místnost, ve které je umístěn. Tímto způsobem vám tedy dokáže perfektně nahradit kamna!

V případě, že byste si chtěli pomocí sporáku vytopit nejen místnost, ve které je umístěn, ale také ostatní místnosti ve vašem domě, můžeme vám doporučit sporák na tuhá paliva s teplovodním výměníkem. Sporák na tuhá paliva s teplovodním výměníkem stačí jednoduše napojit na soustavu radiátorů, a takto pohodlně vytápět celý dům. Sporák na tuhá paliva Prity je ideální volbou do rodinných domů, na chaty i chalupy.

 

Krbová kamna BELLA THALIA MINI Octa

Pokud hledáte výkonná krbová kamna robustnějšího vzhledu, rádi bychom Vám doporučili krbová kamna BELLA THALIA MINI Octa, která jsou vysoce výkonná, mají moderní design a velmi rychle vytopí místnost.

Kamna BELLA THALIA MINI Octa jsou vyrobena z oceli, topeniště je vyloženo šamotem, dno topeniště a rošt jsou litinové. Horní plotna s hrdlem kouřovodu, dvířka s rámem a podstavec jsou také vyrobeny z litiny, což dodává kamnům výraznější vzhled.

Krbová kamna BELLA THALIA MINI Octa jsou vysoce odolná, vynikají jednoduchou obsluhou, velkým topeništěm, otočným roštem. Topí se v nich dřevem nebo dřevěnými briketami. Krbová kamna BELLA THALIA MINI Octa nabízíme v našem e-shopu za velmi atraktivní cenu.

 

Kachlová kamna Kratki WK440

Jedinečná kachlová kamna Kratki WK440 mají menší rozměry a stylový design, který dodá každému interiéru útulný vzhled a romantikou atmosféru. Těleso kamen je vyrobeno z ocelového plechu o tloušťce 4 mm.

Kamna Kratki WK440 mají kachlový obklad v lesklém provedení, přičemž si může každý zákazník zvolit odstín kachlí. V nabídce je barva zelená, krémová, hnědá či černá. Kachlová kamna Kratki WK440 jsou navíc opatřena litinovým roštem a jejich topeniště jsou vyložené speciálním izolačním materiálem Acumotte. Přes prosklená dvířka si můžete každý večer vychutnávat pohled na plápolající oheň.

Kachlová kamna Kratki WK440 máme na stránkách našeho internetového obchodu připravena za velice výhodnou cenu. Záruka na tato kachlová kamna je 5 let.

 

Estetická kachlová kamna Prity K1 RK

Dodejte vašemu bydlení styl a zároveň si dopřejte doma příjemné teplo! Pořiďte si kachlová kamna Prity K1 RK, která vypadají v interiéru velmi stylově a zároveň vám pomůžou ušetřit náklady za energie. Kachlová kamna Prity K1 RK mají menší rozměry, takže se vám všude pohodlně vlezou a nikde vám nebudou překážet.

Kachlová kamna Prity K1 RK jsou vyrobena z 3 a 4 mm silného plechu. Již na první pohled zaujmou obložením kachlemi. Každý zákazník si přitom může zvolit barvu kachlí. V nabídce jsou kachle bílé barvy, hnědé a barva lískový oříšek. Kachle nejen skvěle vypadají, ale také mají velmi praktickou funkci, jelikož dokážou v sobě udržet teplo ještě dlouhou dobu po vyhasnutí kamen. Ohniště je vyloženo šamotovými deskami a litinovým roštem. Plech je ošetřen samovypalovací černou barvou. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární oplachuje sklo a nelze jej regulovat.

 

 

Kotel na tuhá paliva Prity GA26 NEW LINE

Kotle na tuhá paliva představují léty osvědčený způsob jak snadno a efektivně vytopit dům. Kotle na tuhá paliva vás snadno přesvědčí svými nespornými výhodami, mezi které patří zejména nezávislost na inženýrských zdrojích, levný provoz, výkonnost a nízké pořizovací náklady.

Skvělým tipem je např. kotel na tuhá paliva Prity GA26 NEW LINE, který má teplovodní výměník a automatickou regulaci primárního vzduchu, což zvyšuje efektivitu provozu a nepřerušovaný proces hoření. Regulace probíhá přes nastavení primárního vzduchu. To se provádí pomocí termostatu v závislosti na teplotě vody v kotli.

Při topení se kotel Prity GA26 NEW LINE zahřívá až na požadovanou teplotu. Při dosažení požadované teploty se přístup primárního vzduchu postupně přivírá. Pokud teplota klesá, přívod vzduchu se opět sám otevírá. Výměník je vyroben ze 4–5 mm žáruvzdorného plechu.

 

 

Sporáky na tuhá paliva s teplovodním výměníkem

Kuchyňské sporáky s teplovodním výměníkem na tuhá paliva jsou vhodné k vytápění a přitápění obytných místností s možností ohřevu vody a vaření potravin. Teplovodní výměník lze napojit na systém ústředního topení a díky tomu rovnoměrně vytopit další místnosti ve Vašem domě. Sporák na tuhá paliva s litinovými varnými plotnami a pečící troubou, perfektně nahradí elektrickou troubu, plotnu, mikrovlnku i varnou konvici. Díky tomu tak můžete výrazně ušetřit nejen za topení, ale také elektřinu či plyn. 

Sporák na tuhá paliva PRITY W12 PM S TV a lištou na utěrky

Sporák Prity W12 PM  na tuhá paliva je určen k vytápění, vaření, pečení. Má plnohodnotnou troubu s teploměrem a 2 litinové varné plotny. Ohniště je vyloženo šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3+4 mm plech, samovypalovací černá barva.

 

 

Stránka 1 z 6 - 60 položek celkem