Novinky

Ekologický sporák na tuhá paliva Prity

Hledáte ten nejlepší a nejekonomičtější způsob vytápění? Doporučit vám můžeme sporák na tuhá paliva Prity 2PM, který je velmi praktický a výkonný. Sporák Prity 2PM na tuhá paliva je určený k vytápění, vaření a pečení. Jeho součástí je plnohodnotná výkonná trouba s teploměrem a dvěma litinovými varnými plotnami. Ohniště sporáku je vyloženo šamotovými deskami a jeho součástí je také litinový rošt.

Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník a je vybavený kouřovou klapkou. Sporák na tuhá paliva Prity 2PM je vyrobený ze 3 a 4mm plechu a ošetřen samovypalovací černou barvou. Ke sporáku je možné dokoupit dvířka, která zakryjí úložný prostor pod troubou a topeništěm.

Sporák na tuhá paliva Prity 2PM je velmi snadný na instalaci a na prostor. Pořizovací náklady jsou velmi nízké a za krátkou dobu se Vám vrátí. Je vhodný do každého interiéru.

 

Klasická kamna SPIN PLAM MAGION - ideální na chatu či chalupu

Pořiďte si klasická kamna SPIN PLAM MAGION na Vaši chatu či chalupu a zajistěte si tak příjemné teplo kdykoliv budete potřebovat! Tato kamna jsou oblíbená zejména pro své snadné používání a optimální výkon, který je ve skvělém poměru s cenou.

Kamna SPIN PLAM MAGION mají výkon 10 kW a spolehlivě dokážou vytopit prostor 150 - 200 m3. Rozměry kamen jsou tak akorát a nikde Vám nebudou zbytečně překážet. Tato kamna si u náš můžete objednat v červené, šedé nebo černé barvě.

Kamna SPIN PLAM MAGION mají regulaci primárního i sekundárního vzduchu a také jsou opatřena litinovými komponenty, díky kterým je zajištěná zvýšená odolnost kamen v jejich nejvíce namáhaných částech, jako je dno topeniště, rošt, deflektor, dvířka topeniště a horní vícedílná plotna. 

 

Krbová kamna Prity CMR s litinovými dvířky

Díváte se rádi do plápolajícího ohně? Pořiďte si krbová kamna s velkým sklem, které je podobně velké jako mají oblíbené krbové vložky. Jedná se o krbová kamna Prity CMR, která mají litinová dvířka a ve své horní části praktickou litinovou plotýnku.

Tato výkonná krbová kamna jsou kombinací oceli a litiny. Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiálem je 3 a 4 mm plech. Samovypalovací černá barva. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou. Maximální výkon kamen je 15 kW.

Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 180 - 225 m3.

 

Biokrb QUAT

Biokrb QUAT si můžete pořídit do jakéhokoliv interiéru, třeba i do bytu v panelovém domě. V interiéru vypadá velmi elegantně a moderně. Takovýto biokrb se perfektně hodí i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace. Zde všude vám biokrb zajistí příjemné teplo i velmi působivou atmosféru.

V biokrbu se topí speciálním biolihem, který je vyroben na rostlinné bázi. Topení v biokrbu je ekologicky nezávadné. Při spalování se totiž netvoří žádný tuhý odpad ani nevzniká kouř. Jediné, co se spalováním vytváří je vodní pára a oxid uhličitý, který vydechujeme i my, což je pro nás přirozené.

Doporučit vám můžeme například biokrb QUAT v luxusním černém provedení, který je vyroben z kvalitní a vysoce odolné oceli. Objem zásobníku je 1,2 l a hmotnost krbu je 12 kg. Záruka na tento krb je až 2 roky.

 

Praktické krbové vložky

Krbové vložky jsou opatřeny prosklenými dvířky, díky čemuž je zabráněno přímému kontaktem s ohněm. Zároveň takto nehrozí vyskakování jisker z krbu do prostoru.
Prosklená dvířka krbových vložek zároveň minimalizují prašnost a kouřivost do místnosti a zajišťují rovnoměrnější hoření. Krbová vložka tak velmi snadno a vytopí váš dům bez zbytečných tepelných ztrát.

Krbové vložky se velice snadno instalují. Nemusíte kvůli nim provádět žádné nákladné stavební úpravy - stačí je pouze zabudovat do prostoru v blízkosti komínu a obestavět. V případě, že si přejete s krbovou vložkou vytopit celý dům, stačí si pořídit krbovou vložku s teplovodním výměníkem, pomocí které lze snadno vytopit všechny v místnosti v domě, které mají radiátor. Teplovodní výměník stačí totiž jednoduše připojit na rozvody topení. Krbové vložky tak mají řadu výhod, které vám zkomfortní vaše bydlení a pomohou vám ušetřit náklady za vytápění!

Kachlová krbová kamna Kratki BLANKA

Vážení zákazníci, pokud hledáte do svého interiéru kachlová krbová kamna, rádi bychom Vám doporučili kamna Kratki BLANKA, která jsou schopná vytopit prostor o objemu 130 - 160 m3. Výkon těchto kamen je 8 kW.

Interiérová kamna BLANKA se skládají z kachlového pláště a osvědčené krbové vložky Blanka 8 kw. Topeniště vložky je vyloženo speciálními keramickými deskami Acumotte, které výborně akumulují a izolují teplo a tím přispívají k lepšímu spalování a zvýšení účinnosti krbové vložky. Díky externímu přívodu vzduchu pro hoření je krbová vložka Blanka vhodná i do nízkoenergetických či pasivních domů, což zajisté oceníte.

Kachlová krbová kamna Kratki BLANKA mají stylovou krémovou barvu, která bez problémů zapadne do každého interiéru a navíc působí velmi elegantně.

 

Sporák na tuhá paliva šetří výdaje za energie

Sporák na tuhá paliva dokáže významně ušetřit náklady za topení i elektřinu. Má varnou litinovou plotnu a některé sporáky mají i plnohodnotnou troubu na pečení s teploměrem. Takto vám sporák na tuhá paliva perfektně poslouží k vaření, ohřívání i pečení jídla. Velkou výhodou je také to, že vám sporák během vaření zároveň vytopí místnost, ve které je umístěn. Tímto způsobem vám tedy dokáže perfektně nahradit kamna!

V případě, že byste si chtěli pomocí sporáku vytopit nejen místnost, ve které je umístěn, ale také ostatní místnosti ve vašem domě, můžeme vám doporučit sporák na tuhá paliva s teplovodním výměníkem. Sporák na tuhá paliva s teplovodním výměníkem stačí jednoduše napojit na soustavu radiátorů, a takto pohodlně vytápět celý dům. Sporák na tuhá paliva Prity je ideální volbou do rodinných domů, na chaty i chalupy.

 

Krbová kamna BELLA THALIA MINI Octa

Pokud hledáte výkonná krbová kamna robustnějšího vzhledu, rádi bychom Vám doporučili krbová kamna BELLA THALIA MINI Octa, která jsou vysoce výkonná, mají moderní design a velmi rychle vytopí místnost.

Kamna BELLA THALIA MINI Octa jsou vyrobena z oceli, topeniště je vyloženo šamotem, dno topeniště a rošt jsou litinové. Horní plotna s hrdlem kouřovodu, dvířka s rámem a podstavec jsou také vyrobeny z litiny, což dodává kamnům výraznější vzhled.

Krbová kamna BELLA THALIA MINI Octa jsou vysoce odolná, vynikají jednoduchou obsluhou, velkým topeništěm, otočným roštem. Topí se v nich dřevem nebo dřevěnými briketami. Krbová kamna BELLA THALIA MINI Octa nabízíme v našem e-shopu za velmi atraktivní cenu.

 

Kachlová kamna Kratki WK440

Jedinečná kachlová kamna Kratki WK440 mají menší rozměry a stylový design, který dodá každému interiéru útulný vzhled a romantikou atmosféru. Těleso kamen je vyrobeno z ocelového plechu o tloušťce 4 mm.

Kamna Kratki WK440 mají kachlový obklad v lesklém provedení, přičemž si může každý zákazník zvolit odstín kachlí. V nabídce je barva zelená, krémová, hnědá či černá. Kachlová kamna Kratki WK440 jsou navíc opatřena litinovým roštem a jejich topeniště jsou vyložené speciálním izolačním materiálem Acumotte. Přes prosklená dvířka si můžete každý večer vychutnávat pohled na plápolající oheň.

Kachlová kamna Kratki WK440 máme na stránkách našeho internetového obchodu připravena za velice výhodnou cenu. Záruka na tato kachlová kamna je 5 let.

 

Stránka 1 z 7 - 63 položek celkem