Sporák na tuhá paliva Prity - multifunkční pomocník do každé domácnosti

Hledáte různé způsoby jak nebýt závislí na energiích? Pořiďte si sporák na tuhá paliva, který bude pro vaši domácnost praktickým multifunkčním pomocníkem!

Sporák na tuhá paliva významně šetří náklady za topení i elektřinu. Skládá se z varné litinové plotny a jeho součástí může být i plnohodnotná trouba s teploměrem. Takto vám sporák na tuhá paliva perfektně poslouží k vaření, ohřívání i pečení jídla. Některé sporáky na tuhá paliva jsou také opatřeny rozsáhlým úložným prostorem ve své spodní části. Tento prostor lze využít například k úschově hrnců. Praktickou vychytávkou je také speciální lišta k sušení utěrek. Velkou výhodou je také to, že vám sporák během vaření zároveň vytopí místnost, ve které je umístěn. Tímto způsobem vám tedy dokáže perfektně nahradit kamna!

Sporak na tuha paliva Prity 2m

V případě, že byste si chtěli pomocí sporáku vytopit nejen místnost, ve které je umístěn, ale také ostatní místnosti ve vašem domě, můžeme vám doporučit sporák na tuhá paliva s teplovodním výměníkem. Sporák na tuhá paliva s teplovodním výměníkem stačí jednoduše napojit na soustavu radiátorů, a takto pohodlně vytápět celý dům.

Sporák na tuhá paliva Prity je ideální volbou do rodinných domů, na chaty i chalupy. Nadčasový design sporáku dokonale zapadne do každého interiéru, aniž by působil rušivým dojmem. Sporáky na tuhá paliva od značky Prity naleznete v našem internetovém obchodě v různých velikostech.