Jak vytopit celý dům krbovými kamny?

Přemýšlíte jak zajistit teplo v celém domě a zároveň minimalizovat náklady za vytápění? Pořiďte si krbová kamna s výměníkem! Krbová kamna s výměníkem totiž dokážou spolehlivě vytopit nejen místnost, ve které jsou umístěná, ale také ostatní místnosti ve vašem domě!

krbová kamna Prity K2CP W10 litinová deska

Funkce teplovodního výměníku

Tajemství toho, jak lze vytopit celý dům jedněmi krbovými kamny spočívá právě ve speciálním teplovodním výměníku, kterým je tento typ kamen opatřen. Teplovodní výměník se jednoduše napojí na rozvody radiátorů v domě. Díky tomu se během topení ohřívá voda, která je v radiátorech.

Pomocí běžných krbových kamen lze vytopit pouze jednu místnost v domě a přilehlé místnosti je možno maximálně trochu ohřát otevřenými dveřmi. Krbová kamna s výměníkem vám ovšem poskytnou daleko větší komfort! Ideální jsou proto i do členitých prostor a rozsáhlých domů! Pokud hledáte skutečnou kvalitu, zvolte si krbová kamna s teplovodním výměníkem od bulharské značky Prity!

Vhodné pro chaty i chalupy

Krbová kamna s výměníkem vám pomohou výrazně ušetřit za náklady za topení a zároveň vám zajistí příjemně vytopený domov. Krbová kamna s výměníkem lze použít i pro vytápění nejen pro vytápění rodinných domů, ale také chat nebo chalup. Ideální jsou jako hlavní i pomocný zdroj tepla.