Akumulační kachlová kamna - skvělý způsob, jak na topení skutečně ušetřit

Přejděte na tradiční způsob vytápění, se kterým ušetříte a jen tak vás nezklame. Pořiďte si kachlová krbová kamna, která vypadají stylově a topení v nich je velmi praktické. Kachle totiž mají velmi dobrou akumulační funkci a dokážou v sobě udržet teplo ještě dlouhou dobu po vyhasnutí kamen.

V naší nabídce naleznete kachlová krbová kamna značky Prity, která mají historický nádech a hodí se do každého interiéru. Prohlédnout si můžete parametry a specifikace jednotlivých produktů, a vybrat si přesně taková kachlová kamna, která vám budou vyhovovat. S výběrem vám velmi rádi pomůžeme.

Naším tipem jsou např. esteticky působivá kachlová kamna Prity K1 RK, která jsou menších rozměrů. I přesto ale mají vysokou výkonnost a rozhodně se na ně můžete spolehnout. Díky své velikosti vám navíc nebudou nikde překážet.

Kachlová kamna Prity K1 RK jsou vyrobena z 3 a 4 mm silného plechu. Obložena jsou kachlemi, přičemž si můžete zvolit, jaký barevný odstín by zapadnul do vašeho interiéru. V nabídce jsou kachle bílé barvy, hnědé a barva lískový oříšek. Ohniště je vyloženo šamotovými deskami a litinovým roštem. Plech je ošetřen samovypalovací černou barvou. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární oplachuje sklo a nelze jej regulovat.

kachlová kamna Prity K1 RK