Jak vařit a topit zároveň?

Jak vařit a topit zároveň?

Každodenní vaření a vytápění znamená velkou spotřebu energie. Skvělý způsob jak ušetřit na nákladech za provoz vaší domácnosti je využívat teplo nejen pro topení, ale také pro vaření. Tuto možnost vám nabízí např. sporák na tuhá paliva Prity 1P34, na kterém můžete vařit chutné pokrmy, dokonce v něm i péct a zároveň vytápět místnost.

Sporák na tuhá paliva Prity 1P34 je opatřen litinovou varnou deskou, troubou s teploměrem, a díky provoznímu výkonu 7,5 je schopen vytopit prostor o objemu 125 -150 m3.

Důležité je ovšem počítat s tím, že vytápěcí schopnost sporáku je také závislá na energetické náročnosti vaší budovy. Podle velikosti prostor, které budete vytápět, musíte také vybrat spotřebič správné výkonnostní třídy.

Sporák na tuhá paliva Prity 1P34 vám díky své variabilitě nabízí možnost provedení horního pravého nebo levého vývodu kouřovodu. Takto je pro vás usnadněno jeho umístění do interiéru. Ve spodní části sporáku je praktická nika pro zásobu dřeva. Sporák na tuhá paliva Prity 1P34 vypadá velmi stylově a přidá vaší místnosti na útulnosti.

Sporák na tuhá paliva Prity 1P34