Krbová vložka vypadá v interiéru moderně a je bezpečná

Je známo, že pohled do otevřeného ohně má uklidňující účinky na lidskou psychiku. V interiéru si otevřený oheň můžeme dopřávat díky krbu, který má ovšem celou řadu nevýhod. Ideálním kompromisem je proto pořídit si krbovou vložku, která v interiéru dokáže působit velice moderně a navíc se vám může několikanásobně vyplatit.

Otevřený oheň je sice romantický, ale také velmi nebezpečný. Hrozí totiž riziko vyskočení jiskry z krbu na zem, což může nejen poškodit podlahu, ale také někoho poranit. I od malé jiskry navíc může vzniknout velký požár, takže je potřeba na krb opravdu důsledně dohlížet. Krbová vložka ovšem vytváří skleněnou bariéru, oheň je v ní po celou dobu uzavřený a tudíž je riziko požáru významně sníženo. Díky uzavíratelným dvířkům krbové vložky navíc nedochází k nežádoucím tepelným ztrátám a lze takto docílit opravdu vysoké výhřevnosti.

Na stránkách našeho e-shopu máme pro vás připravené mimořádně kvalitní a vysoce výkonné krbové vložky Prity, které jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech. Součástí naší nabídky je také speciální rohová krbová vložka Prity, která je vhodná pro rohové krby.