Pokud přemýšlíte o tom, že by jste si pořídili krb nebo krbovou vložku, obraťte se na naši firmu

Pokud přemýšlíte o tom, že by jste si pořídili krb nebo krbovou vložku, obraťte se na naši firmu a naši odborní pracovníci Vám pomohou se správným výběrem krbových vložek a krbových vložek s výměníkem.

Krbová vložka PrityKrbové vložky mají velkou řadu výhod. Představují rychlý a zároveň ekonomický a ekologický zdroj tepla.

Krbové vložky představují takzvaný základní kámen krbu. Velkou výhodou krbové vložky je velmi vysoká účinnost spalování i při nízkém tahu komínu, regulace hoření a bezpečnosti. Velmi důležité je zvolení prosklení krbové vložky, kdy existuje několik typů jako rovné prosklení, boční prosklení a dvojité prosklení. Nejběžnějším typem jsou krbové vložky s rovným prosklením.

Dalším, velmi důležitým faktorem je zvolení výkonu krbové vložky a to tak, aby vysoký výkon místnost nepřetopil. V tomto případě je možné rozvedení teplého vzduchu i do ostatních místností domu. Dále je možné pořízení krbové vložky s teplovodním výměníkem, který je možný napojit na akumulační nádobu a oběh do centrálního topení.

Téměř každá krbová vložka má v dnešní době externí přívod vzduchu, díky kterému zbytečně nespotřebovávají vzduch z místnosti.