Sporák na tuhá paliva Prity 2PM

Hledáte ten nejlepší a nejekonomičtější způsob vytápění? Naši odborní pracovníci Vám pomohou se správným výběrem krbových kamen Prity. V poslední době je to sporak-na-tuha-paliva-prity-2pmjeden z nejosvědčenějších způsobů vytápění tuhými palivy. Krbová kamna Prity jsou kvalitní, spolehlivé a mají dlouholetou životnost

Rádi bychom Vám představili absolutní novinku našeho e-shopu a to sporák na tuhá paliva Prity 2PM, která jsou velmi praktická a výkonná. Sporák Prity 2PM na tuhá paliva je určený k vytápění, vaření a pečení. Jeho součástí je plnohodnotná výkonná trouba s teploměrem a dvěma litinovými varnými plotnami. Ohniště sporáku je vyloženo šamotovými deskami a jeho součástí je také litinový rošt.

Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník a je vybavený kouřovou klapkou. Sporták na tuhá paliva Prity 2PM je vyrobený ze 3 a 4mm plechu a ošetřen samovypalovací černou barvou. Ke sporáku je možné dokoupit dvířka, která zakryjí úložný prostor pod troubou a topeništěm.

Sporák na tuhá paliva Prity 2PM je velmi snadný na instalaci a na prostor. Pořizovací náklady jsou velmi nízké a za krátkou dobu se Vám vrátí. Je vhodný do každého interiéru.