Krbová kamna Prity Mini

Hledáte ten nejlepší a nejekonomičtější způsob vytápění? Naši odborníci Vám pomohou se správným výběrem krbových kamen Prity. V poslední době jeden z nejosvědčenějších způsobů vytápění tuhými palivy. Krbová kamna Prity jsou velmi kvalitní, spolehlivé a mají dlouholetou životnost.krbová kamna prity mini

 

Rádi bychom Vám představili krbová kamna Prity Mini, která patří mezi nejprodávanější krbová kamna a jsou velmi praktická a výkonná. Krbová kamna Prity mini jsou velmi malá a praktická krbová kamna, kde jejich součástí je také litinová varná plotna, která je vyložena šamotovými deskami.

 

Součástí krbových kamen Prity mini je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulavaný přes popelník. Krbová kamna jsou vyrobena ze 3mm plechu, který je ošetřen samovypalovací černou barvou. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.

 

Krbová kamna jsou velmi snadná na instalaci a na prostor. Jejich pořizovací náklady jsou nízké a ve velmi krátké době se Vám vrátí. Krbová kamna Prity mini jsou vhodná do každého interiéru.