Sporáky na tuhá paliva Prity

Pokud hledáte ekologický a zároveň úsporný zdroj vytápění Vašeho domu, tak jsou pro Vás ideální sporáky na tuhá paliva, krby, krbové vložky a kamna, která slouží jako velmi ekonomický zdroj vytápění.

V našem bohatém sortimentu naleznete sporáky na tuhá paliva Prity. Sporáky na tuhá paliva Prity jsou dokonalou kombinací inovativní technologie, dále funkčnosti a v neposlední řadě moderního designu. Sporáky na tuhá paliva Prity jsou ideálním doplňkem, které se perfektně hodí do každé domácnosti.

Můžete si vybrat sporák na tuhá paliva v různých velikostech a designu. Sporáky na tuhá paliva Prity představují smysluplný doplněk a alternativu k elektrickému nebo plynovému topení. Vytápění je možné dřevem, briketami nebo peletami.

Doporučujeme sporák na tuhá paliva Prity 1PM, který patří mezi nejprodávanější . Jedná se o menší, ale velmi výkonný sporák, který disponuje výkonem až 10 kW. Součástí sporáku je prosklené topeniště, dále trouba s teploměrem a dvě litinové varné desky. Provedení kouřovodu je ve dvou variantách – pravé horní nebo levé horní.