Jak vytopit dům krbovou vložkou?

Hledáte způsob, jak si doma zajistit teplo i v případě, že se chystáte na koupi krbové vložky? Jedním ze způsobů, jak levně vytopit dům, je pořídit si krbovou vložku se vzduchovodem z naší nabídky.

I pomocí krbové vložky tedy můžete vytopit celý dům. Stačí si pořídit krbovou vložku se vzduchovodem. Námi nabízená krbová vložka Prity TCF patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu, a díky tomu, že je opatřena vzduchovodem, má výborný poměr mezi výkonem a cenou.

Krbová vložka Prity TCF stojí na nožičkách a je opatřena teplovzdušným výměníkem a litinovými dvířky. Pod touto krbovou vložkou Prity TCF je umístěný ventilátor, který může nasávat vzduch buď z prostoru, nebo z vedlejší místnosti. Je však možná i kombinace obou. Tento vzduch vede do mezipláště, nikoli do spalování.

Krbová vložka Prity TCF má litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný díky popelníku, sekundární vzduch oplachuje sklo a není možné jej regulovat. Krbová vložka Prity TCF je vyrobena z 3+4 mm plechu a je opatřena samovypalovací černou barvou. Součástí krbové vložky je kouřová klapka.

Krbová vložka Prity TCF