Novinka: Zděný komín Almeva EASY SINGLE

Vážení zákazníci, v naší nabídce nyní nově najdete také komínový set. Jedná se o šestimetrový komínový systém ALMEVA EASY SINGLE se zděří DN160 a připojením 90°. Je to certifikovaný jednosložkový komín, který lze doporučit pro rodinné domy a rekreační objekty. Komín je vhodný pro odvod spalin od spotřebičů na pevná paliva, jako jsou krbová kamna.

Komínový systém ALMEVA EASY SINGLE má plynotěsnou tvárnici DN180 z lehkého keramzitbetonu. Komín obsahuje:

Komínové keramzitbetonové plynotěsné tvárnice základní, sopouchovou komínovou keramzitbetonovou plynotěsnou tvárnici, čistící komínovou keramzitbetonovou plynotěsnou tvárnici, patní plynotěsnou tvárnici, krycí betonovou desku, nerezovou krycí manžetu k betonové desce, nerezovou sopouchovou zděř, nerezovou komínovou jímku, čisticí dvířka, komínovou jímku, rychletuhnoucí žáruvzdorný plynotěsný tmel pro lepení tvárnic, rychletuhnoucí žáruvzdorný plynotěsný tmel pro lepení tvárnic, teplotně odolný těsnící tmel pro dvířka a manžetu.

Komín ALMEVA EASY SINGLE je ukončen betonovou krycí deskou a nerezovou krycí manžetou. Pokud máte zájem o tento prvotřídní komínový systém pro rodinné domy a rekreační objekty, neváhejte nás kontaktovat.

Almeva EASY SINGLE