Proč si pořídit krbová kamna Prity?

Toužíte poslouchat praskání dřeva, sledovat plápolající plameny a užívat si příjemně hřejivého tepla? To vše můžete, pokud si pořídíte kvalitní krbová kamna Prity! Nejen, že si tak budete moci kdykoliv vychutnat jejich romantickou atmosféru, ale také díky nim výrazně snížíte výdaje za vytápění.

Levné pořizovací náklady a snadná instalace

Krbová kamna Prity jsou mimořádně kvalitní, spolehlivě funkční a mají velkou životnost. Dále také mají řadu výhod. Nejen že v místnosti působí velice esteticky, ale také jsou o mnoho levnější, nežli je pořízení klasického zděného krbu nebo kachlových kamen. Oproti klasickému krbu navíc vynikají svou jednoduchou instalací. S krbem se totiž musí počítat již při výstavně komínu, anebo komín dodatečně složitě upravovat. Krbová kamna Prity však můžete umísit tam, kde si přejete. Stačí vám k tomu mít pouze přístup ke komínu a nehořlavou podlahu. V případě, že je vaše podlaha z lamina či ze dřeva, můžete tento problém jednoduše vyřešit opatřením speciálního krytu z tvrzeného skla. Ke zprovoznění krbových kamen navíc nepotřebujete stavební povolení a při jejich instalaci nenaděláte doma nepořádek.

Ekonomický způsob vytápění

Krbová kamna Prity jsou vhodné nejen na chatu či chalupu, ale také se skvěle hodí do moderních domů a bytů. V interiéru vypadají skvěle a navíc jsou velice užitečné. Podstatně totiž snižují náklady na vytápění, čímž šetří peníze z rodinného rozpočtu. Krbová kamna Prity můžete využívat například pro příležitostné vytápění, ale také vám mohou dobře posloužit jako hlavní zdroj topení. Velkou výhodou je také fakt, že nejsou závislé na dodávkách elektrické energie či plynu. Do krbových kamen Prity můžete přikládat dřevem nebo dřevěnými briketami. Takto můžete ve srovnání s elektřinou nebo s plynem ušetřit za topnou sezónu i několik tisíc korun. Pokud si navíc pořídíte krbová kamna Prity s výměníkem na vodu, můžete díky napojení výměníku na radiátory ohřívat naráz všechny místnosti v domě. Tento způsob vytápění je velice praktický i ekonomický.

Mimořádně kvalitní značka PRITY

Krbová kamna Prity vyrábí bulharská firma PRITY již od roku 1995. Krbová kamna jsou vyráběna s použitím nejmodernějších technologií a zařízení. Firma PRITY má v současné době 3 závody a její roční produkce je cca 70 000 ks krbových kamen. Velká část produkce je exportována do cca 18 zemí světa. Mezi významné odběratele patří evropské země, jako je Itálie, Švýcarsko, Rakousko, Německo, Velká Británie, Nizozemí, Francie a v posledních letech se k nim řadí také Česká republika.