Krbová kamna Haas+Sohn vám pomůžou ušetřit náklady za vytápění

Vážení zákazníci, součástí naší nabídky jsou také krbová kamna Haas+Sohn, která se vyznačují mimořádnou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností. Vybírat můžete v našem e-shopu hned z několika modelů o různých výkonech. Věříme, že u nás zajisté najdete to, co hledáte.

Přední výrobce krbových kamen a vložek

Haas+Sohn je předním výrobcem krbových kamen a krbových vložek. Tato firma vznikla v roce 1995 spojením české firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH. Vizí firmy Haas+Sohn je zaměřit se na výrobu kvalitních, ale cenově dostupných krbových kamen a krbových kamen s výměníkem. Jedná se krbová kamna se špičkovými hodnotami emisí a vysokou účinností.

Krbová kamna Haas+Sohn Foresta šetří náklady

Naším tipem jsou například krbová kamna Haas+Sohn Foresta s výkonem až 8,1 kW a účinností 76 procent. Tato kamna vám při spotřebě paliva 2,5 kg vytopí prostor o velikosti až 146 m3.

Krbová kamna Haas+Sohn Foresta jsou k dostání v černé barvě s obkladem z dlažby v imitaci dřeva. Vrchní vývod kouřovodu mají o průměru 120 mm. Kamna mají také terciální spalování, které zajišťuje přívod vysoce předehřátého vzduchu do spalovací komory. Ten velmi napomáhá kvalitnějšímu spalování zplodin, snižuje obsah škodlivin ve spalinách a zvyšuje účinnost kamen. Ovládání všech tří přívodů vzduchu Easy control pouze pomocí jednoho ergonomicky komfortního regulátoru zajišťuje pohodlné ovládání. Toto dokonalé spalování ušetří vaše náklady spojené vytápěním.

Krbová kamna Haas+Sohn Foresta