Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající sezóně se může doprava mírně prodloužit, děkujeme za pochopení.

Vytápění domu krbovými kamny má svá specifika

Vytopit dům pomocí krbových kamen představuje způsob, jak můžete značně ušetřit na drahých energiích. Vytopit s nimi lze celý dům. Krbová kamna s výměníkem totiž dokážou spolehlivě vytopit nejen místnost, ve které jsou umístěná, ale také ostatní místnosti ve vašem domě.

Teplovodní výměník napojený na radiátory

Způsob, jak lze docílit vytopeného domu tkví v teplovodním výměníku, kterým je tento typ kamen opatřen. Teplovodní výměník se jednoduše napojí na rozvody radiátorů v domě. Díky tomu se během topení ohřívá voda, která je v radiátorech. Pomocí běžných krbových kamen lze vytopit pouze jednu místnost v domě a přilehlé místnosti je možno maximálně trochu ohřát otevřenými dveřmi. Krbová kamna s výměníkem vám ovšem poskytnou skutečně velký komfort.

Lze je umístit i na chalupu

Krbová kamna jsou ideální do členitých prostor a rozsáhlých domů. Stejně tak je ale oceníte i na chalupě či chatě. Zde možná nebude potřeba pořizovat kamna s výměníkem, záleží na rozloze nemovitosti. Krbová kamna s výměníkem vám pomohou výrazně ušetřit za náklady za topení a zároveň vám zajistí příjemně vytopený domov. Pokud hledáte skutečnou kvalitu, zvolte si krbová kamna s teplovodním výměníkem od bulharské značky Prity.

Krbová kamna Prity K22