Rohová krbová kamna vyřeší nedostatek prostoru

Chtěli byste mít doma krbová kamna, ale nemáte pro ně dostatek místa? V tom případě vám můžeme doporučit rohová krbová kamna Prity AM, která jsou navržena tak, aby se pohodlně vešla do každého rohu. Takto můžete maximálně využít prostor vaší místnosti, aniž by vám krbová kamna někde překážely.

Rohová krbová kamna navíc vypadají velmi útulně a stylově. Zajistí vám doma tu správnou pohodu. Díky proskleným dvířkům budete moci pozorovat po večerech plameny.

Krbová kamna stojící v rohu Prity AM jsou výkonná, pohodlně ovladatelná a mají vysokou životnost. Vyložena jsou šamotovými deskami a jejich součástí je litinový rošt. Vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Tato krbová kamna jsou vyrobena z 3 a 4 mm plechu. Opatřena jsou samovypalovací černou barvou a mají kouřovou klapku.

Rohová krbová kamna navíc vypadají opravdu stylově a každý je nemá. Vaši místnost zútulní a ozvláštní. Rohová krbová kamna Prity AM nabízíme za atraktivní cenu. Pokud tedy sháníte kvalitní a spolehlivá rohová krbová kamna, navštivte náš e-shop.

Krbová kamna Prity AM rohová