Sporák na dřevo – ideální řešení nejen na chatu

K vytápění na chatě nebo v malém rodinném domku můžete využívat nejen krbová kamna či krbové vložky, ale také sporák na tuhá paliva. Jak už z názvu poznáte, jedná se o multifunkční řešení, které jako alternativní zdroj vytápění rozhodně oceníte.

Sporák na tuhá paliva představuje investici, která se zkrátka vyplatí. Vytápět ve sporáku můžete dřevem či dřevěnými peletami a vzniklé teplo využijete hned několika způsoby zároveň. Na sporáku můžete vařit jídlo, ohřívat vodu a existují i sporáky s troubou, které najdete v naší nabídce

Sporák na dřevo se proto hodí zejména v případě, že si chcete vyřešit nejen levné vytápění, ale také přípravu jídla. Na každé chatě či chalupě je proto sporák na tuhá paliva dokonalým řešením. Obejdete se totiž bez elektřiny. Stačí vám pouze připojení ke komínu.

Provoz sporáku na dřevo je tedy velmi ekonomický a pořídit jej můžete i za méně než deset tisíc. V naší nabídce si určitě spokojeně vyberete sporák dle svých představ. V případě vašich dotazů nás kontaktujte.

Sporák na tuhá paliva Prity 2P41 s lištou na utěrky