Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající sezóně se může doprava mírně prodloužit, děkujeme za pochopení.

Pohodlné topení krbem

Záleží pouze na Vás, jak vyřešit systém vytápění, protože možností je celá řada. Krby Vám vykouzlí doma romantickou atmosféru a poskytují velké množství příjemného tepla a tak vytváří domácí pohodu.

V současnosti jsou krby velmi oblíbené a to především díky svému výkonu a velmi úspornému provozu. Moderní je topit tuhými palivy a to proto, že jsou poměrně levné, ekologické a obnovitelné.

Pokud jste už někdy vstoupili do místnosti vytopené krbem, tak znáte tu skvělou atmosféru, kterou oheň v interiéru vytvoří. Po chvilce, kdy rozděláte v krbu oheň poznáte tu harmonickou a romantickou atmosféru, kterou vytváří.

Krby jsou praktické hlavně z toho důvodu, že Vám nepřidělávají práci v podobě nepořádku a hoření probíhá v uzavřené krbové vložce. Krbová vložka se stará o dostatečné množství tepla pro vytopení celé domácnosti. Spalování dřeva probíhá v krbové vložce a tak vzniká teplo, které postupuje rozvody buď teplovzdušnými nebo teplovodními.

Technologie výroby krbových vložek je stále zlepšována a tak vznikají stále dokonalejší krbové vložky s vynikajícím spalováním. Díky tomu také vzrostl výkon krbových vložek, ale přitom se snížila spotřeba paliva.

Neváhejte a vyberte si i vy krbovou vložku na našem e-shopu, kde naleznete velký výběr krbových vložek,krbových vložek s výměníkem, krbových kamen a mnoho dalších.

Pokud si nevíte rady s výběrem nebo potřebujete poradit, jaký výkon by byl pro Vaši domácnost nejvhodnější, neváhejte se obrátit na naše odborníky. Více informací naleznete ZDE.