Pořiďte si krbová kamna bez dlouhého šetření díky online podpisu Cofidis

Uvažujete o koupi krbových kamen, ale zatím nemáte dostatek financí? Splňte si svůj sen o krbových kamnech hned teď a neztrácejte čas zdlouhavým šetřením. Nabízíme vám možnost pořídit si krbová kamna na splátky.

Investice do krbových kamen na splátky se vám rychle vrátí zpět. A to v podobě ušetřených peněz za vytápění. Vytápění dřevem totiž patří k nejlevnějším způsobům vytápění, tudíž finančně nenáročné a navíc ekologické.

Krbová kamna jsou vhodná nejen na chatu, ale také do rodinného domu. V případě, že si pořídíte krbová kamna s výměníkem, můžete si vytopit v domě všechny místnosti. Výměník stačí pouze napojit na stávající topný systém.

S online podpisem Cofidis je nakupování na splátky na internetu skutečně rychlé a jednoduché. Vaši žádost o kamna na splátky si totiž můžete vyřídit z vašeho počítače během několika minut. Online podpis Cofidis vám umožní mít zboží stejně rychle jako na dobírku. Nemusíte nic tisknout, kopírovat, ani posílat poštou.

Jedná se o zcela bezpečný nákup. Dodání dokladů pomocí aplikace je totiž zajištěno tak, aby bylo z hlediska ochrany osobních údajů velmi bezpečné. S vašimi dokumenty přijde do styku pouze pracovník Cofidis. Všechny dokumenty jsou ukládány na chráněný server.

Vše probíhá tak, že do emailu nejprve obdržíte odkaz na aplikaci online podpisu a přihlašovací údaje. Po kliknutí na odkaz se dostanete na přihlašovací stránku, kde po přihlášení nahrajete požadované dokumenty (občanský průkaz, 2.doklad a výpis z BÚ).

Následně si budete moci prostudovat úvěrovou smlouvu a zkontrolovat správnost vyplněných osobních údajů. Smlouvu podepíše prostřednictvím SMS. Poté pracovníci Cofidis zkontrolují nahrané dokumenty a dají e-shopu pokyn k expedici vámi vybraných krbových kamen.