Výhody krbových kamen s troubou

Napadlo vás někdy, že teplo z krbových kamen můžete také využít k přípravě jídla? Takto byste mohli významně ušetřit na energiích. Jedná se totiž o nezávislý zdroj tepla bez nutnosti přívodu elektřiny a plynu. K tomuto účelu jsou speciálně navržená krbová kamna Prity s troubou, která jsou navržena tak, abyste v nich mohli péct i vytápět dům zároveň. Perfektně se hodí proto nejen do rodinného domu, ale také třeba na chatu či chalupu.

Krbová kamna Prity FM

Tato malá výkonná krbová kamna s troubou mají maximálním výkonem 12 kW. Hodí se především do menšího prostoru. Kamna jsou vyložena šamotovými deskami a jejich součástí je litinový rošt. Horní strana kamen je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat.

krbová kamna Prity FM

Krbová kamna Prity FG retro s troubou

Pro ty, co si chtějí domácnost zařídit v retro vzhledu jsou vhodná stylová krbová kamna s troubou, která mají design inspirovaný retro časy. Maximální výkon těchto kamen je 14 kW a lze s nimi vytopit prostor o objemu 170 - 210 m3. Součástí trouby je praktický teploměr. Díky ocelové liště si můžete kamna taktéž obložit a přizpůsobit tak k obrazu svému.

Krbová kamna Prity FG retro s troubou

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a výměníkem na vodu

Tato výkonná krbová kamna s troubou a výměníkem dokážou zajistit teplo ve všech místnostech, ve kterých máte radiátor. Stačí pouze napojení na stávající otopný systém. Maximální výkon kamen je 15 kW. Díky pečící troubě si zároveň můžete připravit oběd či večeři, aniž byste byli závislí na drahých energiích. Krbová kamna mají stylový vzhled, jsou opatřena samovypalovací černou barvou a jejich bočnice mají béžový smaltovaný plech.

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a výměníkem na vodu