Jaké jsou přednosti plynového krbu?

Relaxujete rádi při pohledu do plápolajících plamenů? Dopřejte si tuto jedinečnou atmosféru i v případě, že nemáte možnost mít doma krbovou vložku či krbová kamna. Pořiďte si plynový krb, ke kterému nepotřebujete přístup ke komínu a dokonce ani k elektřině. Díky tomu je vhodným řešením i do bytu.

Realistický pohled na polena a plameny jako v klasickém krbu

Nemusíte se obávat, že s plynovým krbem to nebude ono. Dnes vyráběné plynové krby totiž nabízejí naprosto věrné hoření. Uvnitř mají polena ze speciální keramické hmoty a plameny, které vycházejí z důmyslně ukrytých plynových hořáků. Ve srovnání s krbem na dřevo navíc určitě oceníte pohodlně regulovatelný výkon a neskutečný komfort používání.

Ušetří vám práci se sháněním dřeva a vynášením popela

S plynovým krbem totiž můžete směle zapomenout na všechny starosti spojené s vytápěním. Nebudete muset shánět dřevo, mít místo na jeho uskladnění, nasekat polena, nanosit ke kamnům, pravidelně přikládat, vynášet popel a uklízet nepořádek a prach s tím spojený. Plynový krb zapálíte jednoduše pouhým stiskem tlačítka na dálkovém ovladači a to kdykoliv se vám bude chtít. Zatopit v plynovém krbu je záležitostí několika vteřin. Celý proces hoření můžete pohodlně regulovat včetně okamžitého zhasnutí.

To znamená, že plynové krby vám ušetří nejen spoustu času spojeného s údržbou, ale také finance. Díky přesné regulaci plamene lze nastavit požadovanou teplotu v místnosti, a díky tomu nedochází k nadbytečnému plýtvání energií. Navíc jsou náklady na provoz plynového krbu nízké.

Vyberte si design, který zapadne do vašeho interiéru

Plynové krby navíc nekladou meze vaší fantazii. Do vašeho interiéru si proto můžete zvolit přesně takový design plynového krbu, který se tam bude hodit nejlépe. Od rustikálního krbu přes futuristickou dominantu interiéru až po minimalistický styl. Na stránkách našeho e-shopu rozhodně máte z čeho vybírat. V případě vašich dalších dotazů o plynových krbech nás kontaktujte.